Eski tarz yabancı şarkılar - Oldies müzik

Posted by Blogger 0 yorum
  Eski zamanların diskoların da çalan oldukça hareketli şarkılardan hazırladığım eski yabancı şarkıların olduğu bir top 10 listesini sizler için hazırladım. Bu şarkıları içinde günümüz müzik kalitesiyle hazırlanmış bass'lar dijital efekler olmasada müziğin duygusunu ve içttenliğini aşırı bir şekilde hissetmek mümkün. 70'lik dedelerin bu şarkılar eşiliğinde zevkle dans ettiğini anlamamak mümkün değil. İşte size eski yabancı hit şarkılardan oluşan oldies tarzı müzik listesi.1) Europe-The Final CauntDown efsane Rocky filminin müziği! Şarkıyı dinlerken bir başarı hikayesini hissediyorsunuz. Ülkemizde üniversite mezuniyet dönemlerinde geleneksel olarak çalınan 80'li yılların şarkısı listenin 1 numarası :)


2)Los Babos - La bamba eğlencenin dibe vurduğu her yaşta insanı dans ettirebilen bir şarkı :)

 

3) Boney - Ma Baker eski zamanların yaz şarkılarınden biri ritmi yüksek!


4) Bananarama-Venus She's got it Yeah, baby, she's got itsözleriyle eğlenceli bir şarkı.

 
 
5) MC Hammer - Can´t Touch This türkçesi dokunamıyorum bana olan şarkı günümüzde bile radio ve eğlence yerlerinde sıklıkla çalıyor.6) Jive Bunny - The Grease Megamix şarkının dansını oldukça eğlenceli dinlerken içiniz kıpırdayacaktır.


7) Opus - Life İs Life Yaşamak Hayattır Opus'un en güzel parçası birlikteliği simgeleyen bir yönüde var8) Modern Talking - You're my heart you're my soul 80'li yıllarda disko denilince belkide akla gelen ilk isim modern talking muhteşem şarkısıyla müziğe doyuruyor.


9) Ottawan - D.I.S.C.O. haydi heceleyerek okuyalım! Çocuklara zevkle dinletilebilecek bir şarkı

10) Forrest - Rock The Boat ritmi düşük olsada beğenerek dinlediğim bir oldies muzik.

0 yorum:

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe